0
0

Auto ķīmija. Eļļas

0
Komplekts pilnīgai priekšējo lukturu jaunināšanai, nekas papildus nav jāpērk Lietošana: notīriet lukturi ar tīru ūdeni, aptiniet sloksni ap lampu, lai nesabojātu korpusu Samitriniet lampu un noslīpējiet, sākot ar 800 smilšpapīru, pēc tam 1200 un visb..
12,25€
Bez nodokļa: 10,12€
0
Divkomponentu līme, kas paredzēta ātrai un īpaši spēcīgai visu veidu plastmasas atsevišķu detaļu savienošanai: bamperi, priekšējie lukturi, spoileri utt. Maisījums istabas temperatūrā sacietē 5 minūtēs 30 minūšu laikā hermētiķis strukturē līdz 80 % G..
3,47€
Bez nodokļa: 2,87€
0
MANNOL Winter Diesel 1:1000 – īpaša pretgēla piedeva, kas izstrādāta, izmantojot unikālu tehnoloģiju, lai samazinātu iesēšanās punktu (želatīciju) un maksimālo filtrējamības temperatūru gan vasaras, gan ziemas dīzeļdegvielas kategorijām. Tas ir piemē..
3,47€
Bez nodokļa: 2,87€
0
Aukstās metināšanas maisījums ir ātri cietējoša epoksīda līme tērauda, misiņa, alumīnija un citiem metālu un plastmasas sakausējumiem Tas sasniedz ļoti augstu izturību pret plaisāšanu un plīsumiem Pēc pilnīgas sacietēšanas (24 h) to var apstrādāt (ur..
2,04€
Bez nodokļa: 1,68€
0
Aukstās metināšanas maisījums ir ātri cietējoša epoksīda līme tērauda, misiņa, alumīnija un citiem metālu un plastmasas sakausējumiem Tas sasniedz ļoti augstu izturību pret plaisāšanu un plīsumiem Pēc pilnīgas sacietēšanas (24 h) to var apstrādāt (ur..
1,66€
Bez nodokļa: 1,37€
0
Silikona aerosols ir izolējoša un pretberzes aizsargājoša viela, kas nesatur ne minerāleļļas, ne taukus. Tas uz apstrādātās virsmas veido izturīgu polimēru silikona molekulu slāni, slāni, kas piešķir virsmai izcilas ūdensnecaurlaidīgas, putekļu necau..
3,03€
Bez nodokļa: 2,50€
0
Contact Cleaner ir īpašs tīrīšanas līdzeklis ātrai un efektīvai visu veidu netīru un sarūsējušu elektrisko kontaktu tīrīšanai un attaukošanai. Ideāli piemērots: - elektrisko bloku un kontaktu, elektronisko shēmu plates un spaiļu bloku, lampu pamatņu,..
4,09€
Bez nodokļa: 3,38€
0
Vējstiklu hermētiķis ir vienkomponenta poliuretāna līme transportlīdzekļu vējstiklu, sānu un aizmugurējo logu līmēšanai. Pateicoties tā augstajai sākotnējai cietībai, nav nepieciešams papildu stikla stiprinājums. Šis produkts ir piemērots lietošanai ..
6,50€
Bez nodokļa: 5,37€
0
DPF putu tīrīšanas līdzekli izmanto, lai novērstu veiktspējas samazināšanos un darbības traucējumus, ko izraisa netīri dīzeļdegvielas daļiņu filtri. Tīrīšana atjauno filtra pilnu plūsmas jaudu Atbrīvo un noņem oglekļa nogulsnes makrodaļiņu filtros Tī..
6,25€
Bez nodokļa: 5,17€
0
Paredzēts ātrai un uzticamai tērauda, alumīnija, misiņa, vara, dzelzs, alvas, svina un dažādu sakausējumu savienošanai Tas sacietē 4 minūšu laikā Galīgā sacietēšana notiek 2-3 stundu laikā, savienojums iegūst augstu mehānisko bīdes izturību (3-5 N/mm..
3,63€
Bez nodokļa: 3,00€
0
Lock De-Icer ir ideāls automašīnu bloķēšanas atkausētājs, kas ātri atbloķē transportlīdzekļus stipra sala laikā. Nodrošina ātru slēdzeņu, eņģu un citu kustīgo savienojumu atkausēšanu, kas darbojas zemā temperatūrā. Īpašības: - Pateicoties augstajai i..
2,42€
Bez nodokļa: 2,00€
0
MANNOL Chain Cleaner ir īpašs līdzeklis ātrai un vienkāršai ķēžu un atsevišķu detaļu tīrīšanai motociklos Šim produktam ir laba iespiešanās spēja un lieliskas šķīdināšanas īpašības. Tas atvieglo darvas nosēdumu un darvas eļļas noņemšanu, kā arī benzī..
3,18€
Bez nodokļa: 2,62€
0
Tehniskais vazelīns ir paredzēts, cita starpā, gultņu un citu kustīgu daļu eļļošanai un aizsardzībai, gumijas un plastmasas apkopei. Noder gumijas elementu čīkstēšanas novēršanai, kā arī akumulatora spaiļu nostiprināšanai. To var izmantot arī kā mont..
1,89€
Bez nodokļa: 1,56€
0
Efektīvs, sārmains rūpnieciskais ūdens bāzes tīrīšanas līdzeklis (augstas veiktspējas koncentrāts) Piemērots lietošanai ultraskaņas tīrīšanā, kā arī citos tīrīšanas procesos Maigai un efektīvai spēcīgu netīrumu tīrīšanai, intensīvi iekļūstot grūti sa..
258,64€
Bez nodokļa: 213,75€
0
Silikona aerosols ir izolējoša un pretberzes aizsargājoša viela, kas nesatur ne minerāleļļas, ne taukus. Tas uz apstrādātās virsmas veido izturīgu polimēru silikona molekulu slāni, slāni, kas piešķir virsmai izcilas ūdensnecaurlaidīgas, putekļu necau..
4,24€
Bez nodokļa: 3,50€
0
Montage Cleaner ir īpašs augstas veiktspējas līdzeklis metāla automašīnu detaļu tīrīšanai Piemērots detaļām, kas izgatavotas no jebkādiem metāliem un sakausējumiem Piemīt lieliskas tīrīšanas īpašības Attiecas uz bremžu klučiem un diskiem, sajūga un t..
3,63€
Bez nodokļa: 3,00€
0
Rust Dissolver ir ātri iekļūstošs un ātras darbības rūsas šķīdināšanas un noņemšanas līdzeklis ar izcilām pretberzes un ūdeni atgrūdošām īpašībām Tas ļauj ātri un droši uzstādīt un demontēt visa veida furnitūras, kā arī ieeļļo un aizsargā no korozija..
3,94€
Bez nodokļa: 3,25€
0
Copper Spray - universāla atdaloša vara aerosola smērviela dažādiem iekārtu elementiem, kas darbojas pie jebkādas slodzes (arī lielas slodzes), un ir pakļauti augstas temperatūras un/vai augsta mitruma un/vai agresīvas vides iedarbībai. To izmanto, l..
5,06€
Bez nodokļa: 4,18€
0
Augstas kvalitātes motoreļļa minitraktoru, pļaujmašīnu, ģeneratoru, kultivatoru, spēka sūkņu un cita dārza tehnikas četrtaktu dzinējiem ar gaisa un šķidruma dzesēšanu Īpašas piedevas garantē labu eļļošanu, pret nodilumu un mazgāšanas līdzekli izklied..
6,05€
Bez nodokļa: 5,00€
0
Nepārtraukta vītņošana ar optimālu eļļošanu un dzesēšanu Samazina instrumentu nodilumu Atvieglo šķembu noņemšanu Novērš koroziju Pilnīgi nekaitīgs ādai Būtiski jūsu vītņu griešanas mašīnai..
13,16€
Bez nodokļa: 10,88€
0
Reifen Doctor – ērti lietojams speciāls smidzināšanas rīks kameras un bezkameru riepu caurduršanas avārijas novēršanai uz lietiem un štancētiem riteņiem, tos neizjaucot. Iegūtās putas ātri un droši noblīvē visu veidu caurdurumus un noplūdes līdz 5 mm..
5,90€
Bez nodokļa: 4,88€
0
Balta minerālsmērviela uz litija ziepju bāzes, kurai ir lieliska karstumizturība un izturība pret izskalošanos Paredzēts mehānismu detaļu, gultņu, savienojumu, zobratu un citu zobratu, vītņoto savienojumu apstrādei Produkts samazina berzi, atgrūž mit..
4,54€
Bez nodokļa: 3,75€
0
Vara smērviela ir augstas temperatūras pasta, kam pievienots termiski stabils alumīnija komplekss kā hermētiķis un vara pildviela. Tas efektīvi aizsargā pret koroziju agresīvā vidē un novērš kustīgu komponentu pielipšanu Šis produkts ir paredzēts sti..
3,03€
Bez nodokļa: 2,50€
0
Vidēja stiprība līdz M36 diametrā Griezes moments 20 Nm pie M10 Darba temperatūra -55°C +150°C Bloķēšana 10 - 20 min Žūšanas laiks 1-3h Derīguma termiņš 24 mēneši..
4,24€
Bez nodokļa: 3,50€
Auto ķīmija. Eļļas